Proje Yönetimi

Plastik resim çerçevesi profili ihtiyacınızı proje yönetimi kapsamında değerlendirecek olan firmamız ihtiyacınızla ilgili alternatifli çözümler sunabilecektir. İstemiş olduğunuz profilin numunesini bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca sizin için uygun olması durumunda yönlendireceğimiz satış uzmanımız sizi ziyaret edebilir. İhtiyaçlarınızla ilgili gerekli bilgileri sizden alarak ; en uygun çözümleri size en kısa sürede sunacaktır.

Üretim Kalite Kontrol

Ürün kalitesi devamlılığından taviz vermeyen firmamız üretilecek profil için yıllar içersinde edindiği bilgiler doğrultusunda özel formüllerle hammadde hazırlamaktadır. 
 
Bu hazırlanan hammaddeyi son teknoloji labarutuar test cihazları ile ilk hammadde kalite kontrolunü titizlikle yaparak ; ürün kalitesini sürekli en üst seviyede tutmaktadır. 
 
Kalite Kontrol departmanımız kalite politikasıyla somut ve ölçülebilir değerleri üretim öncesinde ; anında ve sonrasında çok sıkı takip etmektedir. 
 
ISO 9001 kalite sistem belgesini uzun yıllar önce alan DAYI PLASTİK, plastik resim çerçevelerini ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile üretmektedir.

Copyright © Day Profil 2024 | Her Hakkı Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay