Hakkımızda

1977 yılında enjeksiyon ürünleri konusunda faaliyet göstermeye başlayan ve özellikle sanayide yaygın olarak kullanılan plastik makaralar konusunda, ülkemiz ve yakın coğrafyada lider konumunda olan firmamız. 2005 yılında İstanbul / Hadımköy Arnavutköy ilçesinde 11.250 m2 kapalı alanda yeni tesis yatırımını tamamlamış ve 2010 yılında plastik resim çerçeveleri, mobilya ve dekorasyon profilleri üretimine de başlayarak hammadde konusundaki önemli “hazırlama” bilgi ve tecrübesi ile bu sektör içerisinde bölgesinde en hızlı büyüyen ve lider olmayı kendine hedef seçmiş bir firmadır.

Yıllar içerisinde edindiği tecrübe, etkin planlama, pazarlama ve satış hizmetleri ile son teknolojiyi ve trendleri sürekli takip eden ve etkin kullanan DAYI PLASTİK, plastik resim çerçeveleri üretimini; konusunda uzman kadrosu ve alt yapısı ile tüm süreçlerini müşteri odaklı yürütme anlayışıyla sürdürmektedir.

Kendi sektöründe ISO 9001 kalite sistem belgesini uzun yıllar önce alan DAYI PLASTİK, plastik resim çerçevelerini ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile üretmektedir.

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit plastik resim çerçevesi, mobilya ve dekorasyon profillerinin üretimini yapabilmektedir. Firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri ise hammadde ve buna bağlı ürün kalitesi, çok hızlı teslimat süreleri ve güvenilirliğidir.

Sanatsal resim çerçeveleri üretiminde çeşitlilik ve müşterilerinin memnuniyetini en önemli ve ilk faktör olarak benimseyen DAYI PLASTİK; sektörün değerli firmalarının gerçek anlamda çözüm ortağıdır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Çerçeve çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Vizyonumuz

Türkiye'nin en beğenilen sanatsal çerçeve profillerini üreten ve bu sektör içerisinde bölgesinde lider olmayı hedeflemiş bir firmadır.

Kalite Çevre ve Emniyet Politikamız

Sektörümüzde lider olmak hedefiyle var olan firmamız, Ana hedefini gerçekleştirmek amacıyla aşağıdaki hususları KALİTE, ÇEVRE VE EMNİYET POLİTİKASI olarak benimsemiştir;

Firmamızın amaçlarına uygun ölçülebilir emniyet, çevre ve kalite hedeflerini ortaya koyup tüm şirket personeline yaymak ve onlardan da geri besleme alarak sürekli iyileştirme çalışmalarını yürütmek

Yeterli sayıda ve gerekli nitelikte personel, ekipman ve malzemeyi temin etmek,

Her safhada sürekli eğitim programları uygulayarak, çalışan personelin ise uygunluğunu ve niteliklerini geliştirmek,

Tüm süreçlerde, insan faktörleri prensiplerinin uygulanmasını sağlamak,

Çevresel Kirliliği önleyici tedbirler alarak yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmak,

Her seviyedeki personelin, emniyet, çevre ve kalite politikasını benimsemesini ve tüm süreçlerle ilgili hata/olayları raporlama süreçlerine katılımını teşvik etmek,

Kapsamında olduğumuz ulusal ve uluslararası her türlü prosedüre, emniyet, çevre ve kalite standartlarına ve kurallara uyumun, her seviyedeki personelin sorumluluğunda olduğu bilincini yerleştirmek,

Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak optimum çözümleri sağlamak. Sahip olduğumuz deneyim bilgi birikimi ve teknolojik yatırımlarımızı müşterilerimizle paylaşarak sektördeki bilinç seviyesini yükseltmek.

Standartlara ve yasal mevzuatlara uygun, güvenilir ve uygun maliyetli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürekli artırmak; saygın ve güvenilir bir kuruluş olmak.

Üretim sürecinin her safhasını kontrol altında tutmak, böylece ürün kalitesinin en üst seviyede olmasını sağlamak.

Tüm faaliyetlerimizin ve süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi ve gelişmesi konusundaki kararlılığımızı sürdürmek.

Etkileşimde olan tüm taraflar için ürün, hizmet ve bilgi akışını sürekli iyileştirmek.

GENEL MÜDÜR

Copyright © Day Profil 2024 | Her Hakkı Saklıdır.
Web Tasarım Teknobay